Lidhje

Përgatitjet për takimin e demokracisë në SHBA


Përgatitjet për takimin e demokracisë në SHBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Më 9 dhe 10 dhjetor, Presidenti amerikan do të organizojë një Takim virtual për Demokracinë, në të cilin do të marrin pjesë udhëheqës botërorë, përfaqësues të shoqërisë civile dhe sektorit privat për të luftuar autoritarizmin, korrupsionin dhe për të mbështetur respektimin e të drejtave të njeriut.

XS
SM
MD
LG