Lidhje

Varianti Omicron dhe rritja e rasteve me Covid-19 në SHBA


Varianti Omicron dhe rritja e rasteve me Covid-19 në SHBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00

Varianti i ri i Covid-19, Omicron vazhdon të përhapet me shpejtësi në Shtetet e Bashkuara, duke nxitur vendosjen e masave për ta bërë të detyrueshëm vaksinimin në Nju Jork dhe rishikimin e udhëzimeve nga Qendrat për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve.

XS
SM
MD
LG