Lidhje

Kosova dhe Shqipëria më afër integrimit të tregut të përbashkët energjetik


Kosova dhe Shqipëria më afër integrimit të tregut të përbashkët energjetik
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Kosova dhe Shqipëria nënshkruan një memorandum për njohjen e ndërsjellë të licencave për tregtimin dhe furnizimin me energji elektrike, një hap ky drejt bashkimit të tregut energjetik ndërmjet dy vendeve.

XS
SM
MD
LG