Lidhje

Studimi: Rritje domethënëse e tensionit të gjakut gjatë pandemisë


Studimi: Rritje domethënëse e tensionit të gjakut gjatë pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:42 0:00

Një studim i ri thotë se pandemia ka sjellë një rritje të përgjithshme të tensionit të gjakut tek të gjitha grupmoshat. Mjekët në Klinikën Cleveland në Shtetet e Bashkuara studiuan të dhënat e tensionit të gjakut tek gati 500 mijë pacientë, përpara dhe gjatë pandemisë.

XS
SM
MD
LG