Lidhje

Një pemë e madhe Krishtlindjesh jashtë selisë së kanalit Fox News në Nju Jork, u dogj mesnatën e së mërkurës


Një pemë e madhe Krishtlindjesh jashtë selisë së kanalit Fox News në Nju Jork, u dogj mesnatën e së mërkurës
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:17 0:00

Një pemë e madhe Krishtlindjesh jashtë selisë së kanalit Fox News në Nju Jork, u dogj mesnatën e së mërkurës. Departamenti i Policisë së Nju Jorkut tha se një 49 vje çar është arrestuar, pasi dyshohet se i vuri zjarrin pemës. Ai dyshohet se kishte vepruar i vetëm dhe se kishte motive politike

XS
SM
MD
LG