Lidhje

Lea Ypi: Si u pajtova me të shkuarën dhe koncepti mbi lirinë


Lea Ypi: Si u pajtova me të shkuarën dhe koncepti mbi lirinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:28 0:00

Në janarin e vitit që vjen shtëpia botuese ‘W. W. Norton & Company” sjell për publikun amerikan librin: ‘Të lirë, të rritesh në fund të historisë’, një roman autobiografik e filozofi politike, nga Lea Ypi, profesoreshë e Teorisë Politike në London School of Economics.

XS
SM
MD
LG