Lidhje

Kosova dhe Danimarka nënshkruajnë marrëveshje për dhënien me qira 300 qeli burgut


Kosova dhe Danimarka nënshkruajnë marrëveshje për dhënien me qira 300 qeli burgut
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Kosova dhe Danimarka nënshkruan sot një letër-qëllimi për t’u dhënë autoriteteve daneze me qira 300 qeli burgu në qytetin e Gjilanit për të ndihmuar këtë vend të përballet me sistemin e tij të mbipopulluar të burgjeve.

XS
SM
MD
LG