Lidhje

Kurti: Marrëveshja me Serbinë - brenda mandatit të qeverisë sime


Kurti: Marrëveshja me Serbinë - brenda mandatit të qeverisë sime
please wait

No media source currently available

0:00 0:12:48 0:00

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti tha në një intervistë më Zërin e Amerikës se shpreson për një marrëveshje me Serbinë brenda mandatit të qeverisë së tij, që përkon me mandatin e presidentit amerikan, Joe Biden dhe atij të Komisionit aktual evropian.

XS
SM
MD
LG