Lidhje

Kryetari i Konferencës Ipeshkvnore uron besimtarët për Krishtlindje


Kryetari i Konferencës Ipeshkvnore uron besimtarët për Krishtlindje
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

Në prag të natës së Krishtlindjes, Kryetari i Konferencës Ipeshvnore të Shqipërisë, imzot Angelo Massafra, i përcolli besimtarëve mesazhin e përvitshëm, duke uruar që fëmija e Betlehemit të hyjë në jetën e tyre dhe të sjellë paqe dhe mirësi.

XS
SM
MD
LG