Lidhje

Bullgarët ‘dynden’ në Turqi, përfitojnë nga rënia e lirës


Bullgarët ‘dynden’ në Turqi, përfitojnë nga rënia e lirës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Turqia ndodhet në krizë ekonomike, shoqëruar me çmime të larta dhe zhvlerësim të monedhës vendase. Por situata duket e volitshme për turistët e huaj.

XS
SM
MD
LG