Lidhje

Kryekuzhinierja e famshme vazhdon traditën familjare për të ushqyer të pastrehët gjatë festave


Kryekuzhinierja e famshme vazhdon traditën familjare për të ushqyer të pastrehët gjatë festave
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Kryekuzhinierja e famshme Bren Harrera dhe familja e saj, e kanë kthyer tashmë në një traditë dhurimin e ushqimit falas gjatë festave. Ajo ka disa vite që së bashku me pjestarë të familjes dhe miq ushqen njerëzit në nevojë në zonën e Uashingtonit gjatë festave të fundvitit.

XS
SM
MD
LG