Lidhje

Biden-Putin, biseda e dytë telefonike për Ukrainën


Biden-Putin, biseda e dytë telefonike për Ukrainën
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Për herë të dytë brenda një muaji, Presidenti amerikan Joe Biden bisedoi drejtpërdrejt me homologun e tij rus dhe i kërkoi të ulë tensionet, pasi Presidenti Vladimir Putin vazhdon të grumbullojë ushtarë pranë kufirit me Ukrainën.

XS
SM
MD
LG