Lidhje

Maqedonia e Veriut dhe sfidat në vitin 2022


Maqedonia e Veriut dhe sfidat në vitin 2022
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

Maqedonia e Veriut ndodhet para një serie sfidash dhe viti 2022 mund të jetë i vështirë për vendin që synon integrimin evropian, por që përballet me krizën energjetike, me pandeminë e koronavirusit, shtrenjtimin e çmimeve dhe me përplasje të vazhdueshme politike.

XS
SM
MD
LG