Lidhje

Rekord rastesh me COVID-19 në ShBA


Rekord rastesh me COVID-19 në ShBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:48 0:00

Ndërsa Shtetet e Bashkuara po përballen me rritjen më të lartë të rasteve me koronavirus, nxënësit në të gjithë vendin po përballen me ndryshime të shpejta dhe të papritura që kanë për qëllim pëarandalimin e përhapjes së infeksioneve.

XS
SM
MD
LG