Lidhje

Hovenier: SHBA, partner i palëkundur i Kosovës


Hovenier: SHBA, partner i palëkundur i Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:36 0:00

Ambasadori i ri amerikan në Prishtinë, Jeff Hovenier, tha të hënën se Shtetet e Bashkuara janë dhe do të vazhdojnë të mbeten partner i palëkundshëm i Kosovës. Ai i bëri këto komente pas pasi i dorëzoi letrat kredenciale presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani.

XS
SM
MD
LG