Lidhje

Raporti i Forumit Ekonomik Botëror për rreziqet globale


Raporti i Forumit Ekonomik Botëror për rreziqet globale
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Siguria kibernetike dhe hapësira janë rreziqe të reja për ekonominë globale, që u shtohen sfidave ekzistuese të paraqitura nga ndryshimet klimatike dhe pandemia e koronavirusit, thuhet në një raport të Forumit Ekonomik Botëror të publikuar të martën.

XS
SM
MD
LG