Lidhje

Escobar: Dhuna nuk mund të jetë mjet për të marrë kontrollin e një partie politike


Escobar: Dhuna nuk mund të jetë mjet për të marrë kontrollin e një partie politike
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:36 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Zv/Ndihmës Sekretari i Shtetit për Evropën Jugore dhe Qendrore, Gabriel Escobar dënoi dhunën e fundjavës së kaluar në Partinë Demokratike të Shqipërisë dhe tha se ajo nuk mund të jetë mjet për marrjen nën kontroll të një partie politike.

XS
SM
MD
LG