Lidhje

Evropianët ndjehen të përjashtuar nga bisedimet SHBA-Rusi


Evropianët ndjehen të përjashtuar nga bisedimet SHBA-Rusi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00

Ndërsa Shtetet e Bashkuara dhe Rusia zhvilluan bisedime në Gjenevë këtë javë mbi sigurinë e Evropës, në tryezën e bisedimeve mungonte Bashkimi Evropian, duke zhgënjyer zyrtarët në bllokut.

XS
SM
MD
LG