Lidhje

Presidenti Biden premton shpërndarjen falas të maskave dhe testeve në shtëpi të COVID-it


Presidenti Biden premton shpërndarjen falas të maskave dhe testeve në shtëpi të COVID-it
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

Presidenti amerikan Joe Biden thotë se po intensifikon luftën ndaj pandemisë, nëpërmjet shpërndarjes së maskave falas dhe një totali prej një miliard teste shtëpie, ndërsa po rritet niveli i infektimeve nga varianti Omicron.

XS
SM
MD
LG