Lidhje

Sa të besueshme janë testet e shpejta?


Sa të besueshme janë testet e shpejta?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Varianti i ri “Omicron” ka rritur infektimet në Shtetet e Bashkuara dhe kërkesa për teste është e lartë. Administrata e Presidentit Joe Biden ka premtuar së shpejti 500 milionë komplete testesh COVID për familjet amerikane. Por sa të besueshme janë testet e shpejta?

XS
SM
MD
LG