Lidhje

Basha-Berisha, përsëri polemika


Basha-Berisha, përsëri polemika
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:58 0:00

Kryetari i PD-së Lulzim Basha dhe ish Kryeministri Sali Berisha u përballën përsëri sot në distancë pas ngjarjes së dhunshme të 8 janarit përpara selisë së Partisë Demokratike në Tiranë.

XS
SM
MD
LG