Lidhje

Dy të arrestuar në Angli lidhur me pengmarrjen në Teksas


Dy të arrestuar në Angli lidhur me pengmarrjen në Teksas
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:53 0:00

Autoritetet amerikane dhe britanike po vazhdojnë hetimet për pengmarrjen e së shtunës në një Sinagogë të Teksasit. Byroja Federale e Hetimeve, FBI, lëshoi një deklaratë të dielën në mbrëmje duke e quajtur këtë një incident të lidhur me terrorizmin që kishte në shënjestër komunitetin hebre.

XS
SM
MD
LG