Lidhje

Rastet e para me ‘Flurona’ në Kaliforni, një kombinim i gripit dhe COVID-19


Rastet e para me ‘Flurona’ në Kaliforni, një kombinim i gripit dhe COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Mes krizës së COVID-19, amerikanët pothuajse harruan pasojat e gripit që zakonisht është më i përhapur në stinën e dimrit. Por në këtë sezon gripi, disa persona po preken nga të dyja sëmundjet në të njëjtën kohë.

XS
SM
MD
LG