Lidhje

Viti i parë i presidentit Biden në detyrë


Viti i parë i presidentit Biden në detyrë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Presidenti Biden pati një vit të parë plot ngjarje në detyrë. Por ka pasur edhe një sërë krizash, që nga tërheqja kaotike dhe vdekjeprurëse nga Afganistani, e deri tek një fluks migrantësh që vazhdojnë të vërshojnë në kufirin jugor të vendit.

XS
SM
MD
LG