Lidhje

Rrjeti 5G dhe ndikimi tek industria e aviacionit


Rrjeti 5G dhe ndikimi tek industria e aviacionit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Drejtuesit e linjave më të mëdha ajrore në Shtetet e Bashkuara paralajmërojnë se industria e aviacionit mund të goditet nga një krizë e thellë shkaktuar nga shërbimi 5G që kompanitë e celularëve AT&T dhe Verizon kanë në plan ta fillojnë të mërkurën.

XS
SM
MD
LG