Lidhje

Axhenda legjislative e presidentit Biden, pas një viti në detyrë


Axhenda legjislative e presidentit Biden, pas një viti në detyrë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:40 0:00

Presidenti Joe Biden po e mbyll vitin e tij të parë në detyrë me vlerësime të ulëta të miratimit të publikut amerikan për punën e tij, kryesisht për shkak të një rimëkëmbjeje ekonomike të zvarritur nga inflacioni dhe një pandemie që po rritet përsëri.

XS
SM
MD
LG