Lidhje

Debate pas propozimeve për rritjen e çmimit të energjisë elektrike në Kosovë


Debate pas propozimeve për rritjen e çmimit të energjisë elektrike në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

Hapja e sesionit pranveror të parlamentit të Kosovës u përshkua me debate të ashpra mes qeverisë dhe opozitës pas paralajmërimeve për shtrenjtimin e energjisë elektrike si pasojë e krizës energjetike.

XS
SM
MD
LG