Lidhje

Studentët shqiptarë i kushtohen programeve modern të kodimit


Studentët shqiptarë i kushtohen programeve modern të kodimit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Në Shqipëri po shtohen kohët e fundit Akademitë e Kodimit. Grupe të rinjsh mblidhen në qendra trajnimi te specializuara me programe 4 dhe 6 mujore, ku mësojnë të rejat më të fundit nga teknologjia dixhitale.

XS
SM
MD
LG