Lidhje

Depresioni dhe ankthi, në nivele të larta gjatë pandemisë


Depresioni dhe ankthi, në nivele të larta gjatë pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Numri i njerëzve që vuajtën nga depresioni në mbarë botën u rrit me 28% në vitin 2020 gjatë pandemisë, duke arritur në rreth 246 milionë raste. Dhe numri i atyre që vuajtën nga ankthi u rrit me 26%.

XS
SM
MD
LG