Lidhje

Ukraina: Planet amerikane për të evakuuar familjet e diplomatëve nga Kievi, të nxituara


Ukraina: Planet amerikane për të evakuuar familjet e diplomatëve nga Kievi, të nxituara
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Ukraina tha se planet e Shteteve të Bashkuara për të evakuuar familjet e diplomatëve nga Kievi janë të nxituara dhe tregojnë një kujdes të tepruar. Departamenti amerikan i Shtetit njoftoi të dielën se po urdhëronte anëtarët e familjeve të diplomatëve të largoheshin nga Ukraina

XS
SM
MD
LG