Lidhje

Ushtarët ukrainas, skeptikë për bisedimet SHBA-Rusi


Ushtarët ukrainas, skeptikë për bisedimet SHBA-Rusi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

Ushtarët ukrainas që ndodhen në vijën e parë të frontit shprehen skeptikë lidhur me mundësinë e arritjes së një marrëveshjeje në bisedimet e Uashingtonit dhe Moskës, që filluan pas grumbullimit të rreth 100 mijë trupave ruse pranë kufirit të Rusisë me Ukrainën.

XS
SM
MD
LG