Lidhje

Takim i qeverive maqedonase dhe bullgare në Sofje


Takim i qeverive maqedonase dhe bullgare në Sofje
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Kryeministri maqedonas Dimitar Kovaçevski me një pjesë të kabinetit të tij po qëndron për takime në Sofje. Me homologu e tij bullgar Kiril Petkov është konfirmuar vullneti i dyanshëm për përparim në marrëdhëniet në mes dy vendeve.

XS
SM
MD
LG