Lidhje

Biden, i hapur për të sanksionuar personalisht Putinin nëse Rusia pushton Ukrainën


Biden, i hapur për të sanksionuar personalisht Putinin nëse Rusia pushton Ukrainën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

NATO njoftoi këtë javë se do të përforcojë forcat në rajonin e Detin Balltik dhe SHBA kanë urdhëruar 8,500 trupa në gadishmëri për dislokim të mundshëm në Evropë. Përpjekjet diplomatike vazhdojnë ndërsa Shtetet e Bashkuara dhe NATO-ja shtojnë përgatitjet e tyre ushtarake.

XS
SM
MD
LG