Lidhje

Kosovë, pakënaqësi për shtrenjtimin e energjisë elektrike


Kosovë, pakënaqësi për shtrenjtimin e energjisë elektrike
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Paralajmërimet për shtrenjtimin e çmimit të energjisë në Kosovë kanë ngjallur shumë pakënaqësi dhe të mërkurën një grup qytetarësh u hodh në protesta para qeverisë, duke shprehur shqetësimin për pasojat në mirëqenien sociale nga një veprim i tillë.

XS
SM
MD
LG