Lidhje

Ukrainasit vlerësojnë qëndrimin e Perëndimit ndaj Rusisë


Ukrainasit vlerësojnë qëndrimin e Perëndimit ndaj Rusisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:58 0:00

Ukrainasit mirëpritën sot qëndrimin e Shteteve të Bashkuara dhe NATO-s për të mos i bërë lëshime Rusisë mes përpjekjeve diplomatike për uljen e tensioneve dhe kërcënimeve për luftë.

XS
SM
MD
LG