Lidhje

Ekspertët: Gati e pamundur arritja e marrëveshjes Kosovë-Serbi më 2022


Ekspertët: Gati e pamundur arritja e marrëveshjes Kosovë-Serbi më 2022
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:09 0:00

Dialogu midis Prishtinës dhe Beogradit nuk pritet të sjellë rezultate as gjatë vitit 2022. Ekspertë të zhvillimeve të Ballkanit Perëndimor thonë se duke parë pozicionet e ndryshme të dy palëve, është pothuajse e pamundur arritja e një marrëveshjeje përfundimtare.

XS
SM
MD
LG