Lidhje

Zyrtarët perëndimorë dhe ukrainas në gatishmëri për një sulm të mundshëm rus


Zyrtarët perëndimorë dhe ukrainas në gatishmëri për një sulm të mundshëm rus
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Vendet e NATO-s vazhdojnë të dërgojnë mbështetje materiale, ndërsa shefi i NATO-s ka përjashtuar dërgimin e trupave në Ukrainë në rast të një pushtimi. Perëndimi ka përjashtuar kërkesën e Rusisë që NATO të premtojë se kurrë nuk do të lejojë Ukrainën të bashkohet me aleancën.

XS
SM
MD
LG