Lidhje

SHBA dhe BE, përpjekje për ripërtëritjen e dialogut Kosovë – Serbi


SHBA dhe BE, përpjekje për ripërtëritjen e dialogut Kosovë – Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Në Prishtinë filluan sot takimet e të dërguarit të Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, dhe të dërguarit evropian për bisedimet Kosovë–Serbi, Miroslav Lajçak, me udhëheqësit e Kosovës.

XS
SM
MD
LG