Lidhje

Gratë ukrainase dalin vullnetare për të luftuar forcat ruse


Gratë ukrainase dalin vullnetare për të luftuar forcat ruse
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:58 0:00

Në Ukrainë, gratë vullnetare po stërviten për përdorimin e armëve luftarake dhe ndihmojnë duke prodhuar materialet e kamuflazhit ushtarak.

XS
SM
MD
LG