Lidhje

Çfarë mund të pritet nga një reagim ushtarak i NATO-s?


Çfarë mund të pritet nga një reagim ushtarak i NATO-s?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Disa vende anëtare të NATO-s po dërgojnë trupa dhe pajisje për aleatët në Evropën Lindore ndërsa përshkallëzohen tensionet me Rusinë. Shtetet e Bashkuara kanë vënë në gatishmëri disa mijëra trupa.

XS
SM
MD
LG