Lidhje

LSI kërkon regjistrimin në KQZ, në koalicion me ish-kryeministrin Berisha


LSI kërkon regjistrimin në KQZ, në koalicion me ish-kryeministrin Berisha
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

LSI i ka kërkuar KQZ që ta regjistrojë si parti udhëheqëse e koalicionit zgjedhor “Shtëpia e Lirisë” për zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit. Sipas dokumentit të LSI, ky koalicion përbëhet, krahas saj, edhe nga PDK dhe nga Komisioni i Përkohshëm i Rithemelimit të PD.

XS
SM
MD
LG