Lidhje

Dronët turq në Ukrainë sfidojnë lidhjet Ankara-Moskë


Dronët turq në Ukrainë sfidojnë lidhjet Ankara-Moskë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Në një sulm të mundshëm të forcave ruse kundër Ukrainës, dronët e prodhuar në Turqi, përveç provës në betejë, do të përballeshin edhe me sfidën e marrëdhënieve mes Turqisë dhe Rusisë.

XS
SM
MD
LG