Lidhje

Mendimi i analistëve në Prishtinë për vizitën e të dërguarve të SHBA dhe BE


Mendimi i analistëve në Prishtinë për vizitën e të dërguarve të SHBA dhe BE
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:59 0:00

Vizita e të dërguarve të SHBA dhe BE, Gabriel Escobar dhe Miroslav Lajçak në Kosovë dhe më pas edhe në Serbi, për analistët në Prishtinë kishte për qëllim vendosjen e një kuadri për bisedime të ngjeshura pas zgjedhjeve presidenciale e parlamentare në Serbi, që mbahen në fillim të muajit prill.

XS
SM
MD
LG