Lidhje

Xhubleta si dëshmi e identitetit kombëtar


Xhubleta si dëshmi e identitetit kombëtar
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:38 0:00

Në Malësi të Madhe banorët po bëjnë përpjekje për promovimin dhe mbrojtjen e veshjes tradicionale të grave të malësisë, xhubletës, pjesë e rëndësishme e identitetit kombëtar

XS
SM
MD
LG