Lidhje

Përgatitjet për “Superbollin”, ndeshjen finale të futbollit amerikan


Përgatitjet për “Superbollin”, ndeshjen finale të futbollit amerikan
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Qyteti i Los Anxhelosit po përgatitet për njërën nga ngjarjet më të mëdha sportive vjetore në Shtetet e Bashkuara. Superbolli, ndeshja finale e kampionatit të futbollit amerikan mes ekipeve Los Anxhelos Rams dhe Sinsinati Bengals do të zhvillohet të dielën në Ingëlud të Kalifornisë

XS
SM
MD
LG