Lidhje

Vaksinimi në Shqipëri ndaj COVID-19, mbi 53 për qind


Vaksinimi në Shqipëri ndaj COVID-19, mbi 53 për qind
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë dhe Instituti i Shëndetit Publik po vazhdojnë vaksinimin e popullatës për t’u mbrojtur nga virusi COVID-19. Niveli i vaksinimit ka mbërritur deri tani mbi 53 për qind, sipas autoriteteve.

XS
SM
MD
LG