Lidhje

Konferencë shkencore në Shkodër në nderim të Luigj Gurakuqit


Konferencë shkencore në Shkodër në nderim të Luigj Gurakuqit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Në Shkodër u zhvillua sot konferenca shkencore “Luigj Gurakuqi mes nesh” në përkujtim të këtij përsonaliteti të shquar të lëvizjes kombëtare, arsimore dhe kulturore, në periudhën e fundit të Rilindjes Kombëtare dhe të fillimeve të Pavarësisë.

XS
SM
MD
LG