Lidhje

Sulmet me mortaja rëndojnë situatën e tensionuar në Ukrainë


Sulmet me mortaja rëndojnë situatën e tensionuar në Ukrainë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Goditjet me artileri dhe mortaja u intensifikuan gjatës natës në rajonin Donbas të Ukrainës lindore, duke shtuar kështu frikën se po afrohet një përplasje më e madhe ushtarake.

XS
SM
MD
LG