Lidhje

Një mision në hapësirë – për të mbledhur para për bamirësi


Një mision në hapësirë – për të mbledhur para për bamirësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:08 0:00

Miliarderi Jared Isaacman hyri në histori kur bëri fluturimin e parë civil në hapësirë vitin e kaluar. Misioni i tij Inspiration4 mblodhi 243 milionë dollarë për një spital fëmijësh dhe e vendosi atë në listën e 50 donatorëve më të mëdhenj të revistës Chronicle of Philanthropy.

XS
SM
MD
LG