Lidhje

Kosova iu bashkohet sanksioneve amerikane dhe evropiane kundër Rusisë


Kosova iu bashkohet sanksioneve amerikane dhe evropiane kundër Rusisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Autoritetet në Kosovë thonë se janë duke bashkëpunuar me aleatët perëndimorë për të kundërshtuar luftën Rusisë dhe për t’u përballur me ndikimet e mundshme në rajonin e Ballkanit.

XS
SM
MD
LG